Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 маусымдағы № 325 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7234 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 764 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 01.10.2021 № 764 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Аягөз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 924 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-185 нөмірімен тіркелген және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Аягөз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Аягөз ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Аягөз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Мырзыкешовке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Оразбаев
Аягөз ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "22" маусымы
№ 325 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ұйымның атауы
Тәрбиеленушілердің саны (адам)
Бір айда тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың мөлшері, мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырыстың жалпы көлемі, теңге
Бір айға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері, теңге
Барлығы
оның ішінде:
оның ішінде
Толық күн болатын
Толық емес күн болатын
Толық күн болатын
Толық емес күн болатын
1
"А.ШАХ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
240
240
32843,52
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
2
"Балбөбек Амина" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
75
75
32843,52
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
3
"Ботакан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
30
30
32843,52
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
4
"Аягөз қалалық №1 бөбекжай-балабақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
405
405
30394
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
5
"Аягөз қалалық №2 бөбекжай-балабақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
280
30394
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
6
"№3 Ақтоғай бала бақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
52
52
33054
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында – 10500
7
"№4 Баршатас бала бақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
40
33054
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
8
"Аягөз қалалық №5 бөбекжай-балабақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
300
30394
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
9
"Аягөз қалалық №6 бөбекжай-балабақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
200
30394
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында – 10500
10
"Аягөз қалалық №7 бөбекжай-балабақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
140
30394
3 жасқа дейін - 10000
3-6 жас аралығында - 10500
11
Д.Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық
50
50

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2020 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2020 года № 7234. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 1 октября 2021 года № 764
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 01.10.2021 № 764 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 29 ноября 2018 года № 924 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-185 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 12 декабря 2018 года).
3. Государственному учреждению "Отдел образования Аягозского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Аягозского района.
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аягозского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мырзыкешова М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аудан әкімі Д. Оразбаев
Приложение к постановлению
акимата Аягозского района
от "22" июня 2020 года № 325
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
№
Наименование организации
Количество воспитанников (человек)
Объем государственного образовательного заказа на дошкольное воспитания и обучения на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Всего
в том числе:
в том числе:
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с
неполным днем пребывания
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "А.Шах"
240
240
32843,52
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балбөбек Амина"
75
75
32843,52
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ботакан"
30
30
32843,52
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аягозский городской ясли-детский сад №1"
405
405
30394
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аягозский городской ясли-детский сад №2"
280
280
30394
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли №3 Актогайский"
52
52
33054
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли №4 Баршатасский"
40
40
33054
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аягозский городской ясли-детский сад №5"
300
300
30394
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аягозский городской ясли-детский сад №6"
200
200
30394
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аягозский городской ясли-детский сад №7"
140
140
30394
до 3-х лет -10000
от 3 до 6 лет – 10500
11
Миницентр при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа имени Дулата Бабатайулы"
50
50