Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 49/407-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7340 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Аягөз аудандық мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының
2020 жылғы 2 шілдедегі
№ 49/407-VI шешіміне қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 46/339-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4458 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2016 жылдың 15 сәуірінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2016 жылдың 23 сәуірінде жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 наурыздағы № 9/78-VІ "Аягөз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4988 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 12 мамырында жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 26/183-VІ "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Аягөз ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-175 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 20 тамызында жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 июля 2020 года № 49/407-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7340
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
от 2 июля 2020 года № 49/407-VI
Перечень решений Аягозского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Аягозского районного маслихата от 02 марта 2016 года № 46/339-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4458, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 апреля 2016 года, газете "Аягөз жаңалықтары" 23 апреля 2016 года);
2. Решение Аягозского районного маслихата от 27 марта 2017 года № 9/78-VІ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат Аягозского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4988, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 мая 2017 года);
3.Решение Аягозского районного маслихата от 23 июля 2018 года № 26/183-VІ "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-175, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2018 года);

4. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 41/282-VІ "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 46/339-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6318 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 3 желтоқсанында жарияланған).

4. Решение Аягозского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 41/282-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 2 марта 2016 года № 46/339-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6318, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 декабря 2019 года).