Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 52/432-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7523 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55/522-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 41/466 -VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7500 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6482 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15252641,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8675594,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18804,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48328,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6509915,0 мың теңге;
2) шығындар – 15824419,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79504,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87483,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7979,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 сентября 2020 года № 52/432-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 сентября 2020 года № 7523. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55/522-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 41/466-VI "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7500) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6482 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15252641,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8675594,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18804,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48328,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6509915,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15824419,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79504,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87483,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7979,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 651281,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 651281,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 490371,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7979,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 168889,5 мың теңге.";
5- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған Аягөз ауданының атқарушы органының резерві 214000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Токтабаев
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 651281,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 651281,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 490371,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7979,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 168889,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного испольнительного органа Аягозского района на 2020 год в сумме 214000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Токтабаев
Секретарь Аягозского районного маслихата К. Досиханов
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата

34887,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
88139,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
152,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19496,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
48498,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1727985,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
834083,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
828314,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
828314,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5769,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5769,9
2
Әлеуметтiк көмек
791951,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
791951,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
267566,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42935,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
54779,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
101248,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12089,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
79344,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
85946,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
94823,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53221,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
101950,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88650,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

34887,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
88139,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
152,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19496,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48498,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1727985,5
1
Социальное обеспечение
834083,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
828314,0
005
Государственная адресная социальная помощь
828314,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5769,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5769,9
2
Социальная помощь
791951,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
791951,6
002
Программа занятости
267566,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42935,0
006
Оказание жилищной помощи
54779,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101248,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12089,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79344,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
85946,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
94823,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53221,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
101950,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88650,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

9000,0
6
Жер қатынастары
35293,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35293,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24293,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
11000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11266,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11266,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11266,0
12
Көлiк және коммуникация
506149,1
1
Автомобиль көлiгi
461624,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
461624,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
145777,0
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
315847,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
44525,1
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
44525,1
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
22185,1
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
22340,0
13
Басқалар
349974,0
9
Басқалар
349974,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
214000,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
214000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
135974,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
135974,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0

9000,0
6
Земельные отношения
35293,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35293,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24293,0
004
Организация работ по зонированию земель
11000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11266,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11266,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11266,0
12
Транспорт и коммуникации
506149,1
1
Автомобильный транспорт
461624,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
461624,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
145777,0
027
Развитие транспортной инфраструктуры
0,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
315847,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
44525,1
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
44525,1
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
22185,1
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
22340,0
13
Прочие
349974,0
9
Прочие
349974,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
214000,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
214000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
135974,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
135974,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0