Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Ай ауылы Ай көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7991 болып тіркелді. Күші жойылды-Абай облысы Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 1 қыркүйектегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Абай облысы Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округінің әкімінің 01.09.2022 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес және Аягөз аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспектордың 2020 жылғы 02 желтоқсандағы № 349 ұсынысы негізінде, Мыңбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдардың арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Ай ауылы Ай көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мыңбұлақ ауылдық округі
әкімінің міндетін уақытша атқарушы
Д. Бейсенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Ай села Ай Мынбулакского сельского округа Аягозского района
Решение акима Мынбулакского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 декабря 2020 года № 7991. Утратило силу решением акима Мынбулакского сельского округа Аягозского района области Абай от 1 сентября 2022 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Мынбулакского сельского округа Аягозского района области Абай от 01.09.2022 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Аягозского района от 02 декабря 2020 года № 349, аким Мынбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улицы Ай села Ай Мынбулакского сельского округа Аягозского района в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима
Мынбулакского сельского округа
Бейсенов Д.