Бесқарағай ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 6 қазандағы № 281 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қазанда № 7639 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № 361 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 27.11.2024 № 361 қаулысымен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бесқарағай ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулыға қосымша бойынша бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Бесқарағай ауданы әкімінің орынбасары Б. Ж. Баталовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Ш. Байбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің мемлекткеттік кірістер
Комитеті Шығыс Қазақстан
облысы бойынша мемлекеттік
кірістер Департаментінің
Бесқарағай ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалың
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________
А. Сагатбеков
2020 жылғы "___"_________
Бесқарағай аудандық әкімдігінің

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бескарагайского района
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 октября 2020 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 октября 2020 года № 7639. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района области Абай от 27 ноября 2024 года № 361
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района области Абай от 27.11.2024 № 361 (вводится в действие с 01.01.2025).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бескарагайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Баталова Б.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Бескарагайского района Ш. Байбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Бескарагайскому району
Департамента государственных доходов
по Восточно-Казахстанской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_________________
А.Сагатбеков
"___"_________2020 года
Приложение к постановлению
акимата Бескарагайского района