Бесқарағай ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 367 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7914 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 122 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 14.04.2023 № 122 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31- бабының 1 - тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 - бабының 3) тармақшасына, 27- бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген, ішкі сауда қағидаларының 102- тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бесқарағай ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Бесқарағай ауданы әкімінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің орынбасары А.М. Алимбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Ш. Байбеков
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2020 жылғы 25 қарашасы
№ 367 қаулысына қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындардың тізбесі
№ р/с
Әкімшіліктік аумақтық бірліктер атауы
Орналасқан жерлері
1
Бесқарағай ауылдық округі
Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі ("Мир" кафесіне қарама - карсы)
2
Басколь ауылдық округі
Қарағайлы ауылы, Тәуелсіздік көшесі ("Әділ" дүкенінің маңы)
Башкөл ауылы, Абай көшесі ("Ержан" дүкенінің маңы)
Бұқабай ауылы, Солнечный көшесі (спорт алаңының маңы)
3
Беген ауылдық округі
Беген ауылы, М.Әуезов көшесі (Казпошта ғимаратымен орта мектептің арасында)
4
Глуховка ауылдық округі
Глуховка ауылы, Совет көшесі (Казпошта ғимаратының маңы)
5
Долон ауылдық округі
Долон ауылы, Амангелді көшесі (№19 тұрғын үйге қарама - қарсы)
Бөдене ауылы, Молдажанов көшесі (№13 тұрғын үйіне қарама - қарсы)
6
Ерназар ауылдық округі
Ерназар ауылы, Ленин көшесі (ветеринарлық пункті ғимаратымен "Аққу" дүкенінің арасында)
7
Жетіжар ауылдық округі
Жетіжар ауылы, Горький көшесі (№15 тұрғын үйдің маңы)
8
Канонерка ауылдық округі
Канонерка ауылы, Ленин көшесі ("Омск - Майқапшағай" республикалық автожолдың бойында)
Қара - Мырза ауылы, Тәуелсіздік көшесі ("Арлан Ерке" дүкенінің маңы)
9
Қарабас ауылдық округі
Қарабас ауылы, Чехов көшесі (Қарабас ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына қарама – қарсы)
Өндіріс ауылы, Ленин көшесі (Қазпоштамен мешіт ғимаратының арасында)
10
М-Владимировка ауылдық округі
М-Владимировка ауылы, Горький көшесі (Қазпошта ғимаратымен "Центральный" дүкені арасында)

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Бескарагайском районе
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2020 года № 7914. Утратило силу постановлением Бескарагайского районного акимата области Абай от 14 апреля 2023 года № 122
Сноска. Утратило силу постановлением Бескарагайского районного акимата области Абай от 14.04.2023 № 122 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 8, 27 статьей Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Бескарагайском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Бескарагайского района Восточно - Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) направление копии настоящего постановления на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бескарагайского района в течение десяти календарных дней после государственной регистрации;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акима Бескарагайского района после офицальнного опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Алимбаеву А.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Ш. Байбеков
Приложение к постановлению
акимата Бескарагайского района
от 25 ноября 2020 года № 367
Перечень мест для осуществления выездной торговли
№
Наименование административно-территориальной единицы
Места расположения
1
Бескарагайский сельский округ
село Бескарагай, улица Сейфуллина (напротив кафе "Мир")
2
Баскольский сельский округ
село Карагайлы, улица Тәуелсіздік (около магазина "Адиль")
село Башкуль, улица Абая (около магазина "Ержан")
село Букебай, улица Солнечная (около спортивной площадки)
3
Бегенский сельский округ
село Бегень, улица М. Ауэзова (между зданиями Казпочты и средней школы)
4
Глуховский сельский округ
село Глуховка, улица Советская (около здания Казпочты)
5
Долонский сельский округ
село Долонь, улица Амангельды (напротив жилого дома № 19)
село Бодене, улица Молдажанова (напротив жилого дома № 13)
6
Ерназаровский сельский округ
село Ерназар, улица Ленина (между зданиями ветеринарным пунктом и магазином "Акку")
7
Жетижарский сельский округ
село Жетижар, улица Горького (около жилого дома № 15)
8
Канонерский сельский округ
село Канонерка, улица Ленина (вдоль автодороги республиканского значения "Омск - Майкапчагай")
село Кара - Мурза, улица Тәуелсіздік (около магазина "Арлан Ерке")
9
Карабасский сельский округ
село Карабас, улица Чехова (напротив здания аппарата акима Карабасского сельского округа)
село Ундрус, улица Ленина (между зданиями Казпочты и мечетью)
10
М-Владимировский сельский округ
село М - Владимировка, улица Горького (между зданиями Казпочты и магазина "Центральный")