Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 59/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 7921 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 22.12.2020 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 43/490-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7858 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6502 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7161428,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 588585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10730,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4749,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6557364,2 мың теңге;
2) шығындар – 7500617,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25905,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42999,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17094,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 декабря 2020 года № 59/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2020 года № 7921. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2020 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 ноября 2020 года № 43/490-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7858), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6502, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7161428,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 588585,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10730,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4749,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6557364,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7500617,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25905,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42999,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17094,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -365094,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 365094,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 317063,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 17094,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 65124,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы
К. Садыков
Бесқарағай
аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -365094,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365094,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов- 317063,6 тысяч тенге;
погашение займов- 17094,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 65124,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
секретарь Бескарагайского районного маслихата
К. Садыков
Приложение
к решению Бескарагайского
районного маслихата

32169,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3900,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42960,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114062,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
6370,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
9584,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44400,8
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
178235,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40468,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27121,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5112,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8235,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137767,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
137767,0
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1705984,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
510682,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
510682,5
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4041,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3267,5
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
29550,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
473824,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1099948,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1099948,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
120704,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

32169,0
006
Оказание жилищной помощи
3900,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42960,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114062,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
6370,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9584,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44400,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
178235,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40468,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27121,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5112,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8235,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137767,0
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
137767,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1705984,0
1
Жилищное хозяйство
510682,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
510682,5
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4041,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3267,5
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
29550,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
473824,0
2
Коммунальное хозяйство
1099948,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1099948,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
120704,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах