Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/376-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6880 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 53/521-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VІ ""2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6778 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9520871,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4252113,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12104,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25939,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5230715,7 мың теңге;
2) шығындар – 9538665,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20736,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/376-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6880. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 53/521-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6778), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VІ "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года, в газете "Қалба тынысы" от 24 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9520871,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4252113,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12104,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25939,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5230715,7 тысяч тенге;
2) затраты – 9538665,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20736,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38530,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 38530,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 47718,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26982,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17794,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 6, 8 және 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма
аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -38530,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38530,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 47718,0 тысяч тенге;
погашение займов – 26982,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17794,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 8 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Сахметжанова
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение
к решению Жарминского
районного маслихата