Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдернің күштері жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 47/417-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7272 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Догалбаев
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 маусымы
№ 47/417-VI шешіміне қосымша
Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылған тізбесі
1. Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 38/313-VІ "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4489 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2016 жылы 11 мамырда жарияланған) шешімі.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы № 39/319-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 38/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6264 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 13 қарашада жарияланған) шешімі.
3. Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10/84-VI ""Жарма аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4954 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 26 сәуірде, "Қалба тынысы" газетінде 2017 жылы 29 сәуірде жарияланған) шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 47/417-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2020 года № 7272
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жарминского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Догалбаев
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение
к решению Жарминского
районного маслихата
от 24 июня 2020 года
№ 47/417-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
1. Решение Жарминского районного маслихата от 15 марта 2016 года № 38/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4489, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2016 года).
2. Решение Жарминского районного маслихата от 28 октября 2019 года № 39/319-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 15 марта 2016 года № 38/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6264, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 ноября 2019 года);
3. Решение Жарминского районного маслихата от 14 марта 2017 года № 10/84-VI "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Жарминского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4954, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 апреля 2017 года, в газете "Қалба тынысы" от 29 апреля 2017 года).