2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/539-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8283 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №53/521-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8095 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20728,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1251,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 19477,0 мың теңге;
2) шығындар – 20753,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 10/164-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 11677,0 мың теңге сомада қарастырылсын.

О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 53/539-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8283
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VІ "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8095) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26390,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1251,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 25139,5 тысяч тенге;
2) затраты – 26416,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25,7 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 25,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 10/164-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2021 год объемы субвенций в сумме 11677,0 тысяч тенге.

3. Осы шешімнің 4 қосымшаға сәйкес, 2021 жылдын 1 қаңтарынан Жарма аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 53/539-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті

3. Признать утратившим силу с 1 января 2021 года решения Жарминского районного маслихата согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессиии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата от 30 декабря 2020
года № 53/539-VI
Бюджет Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2021 год

1. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/350-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6648 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 5 ақпанда, "Қалба тынысы" газетінде 2020 жылы 20 наурызда жарияланған) шешімі;
2. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірде № 45/389-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/350-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7110 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 27 мамырда жарияланған) шешімі;
3. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 47/420-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/350-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7257 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 7 шілдеде жарияланған) шешімі;
4. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 51/486-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/350-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7743 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 4 қарашада жарияланған) шешімі;
5. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 52/501-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/350-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7885 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 14 желтоқсанда жарияланған) шешімі.

1. Решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 февраля 2020 года, в газете "Қалба тынысы" от 20 марта 2020 года);
2. Решение Жарминского районного маслихата от 29 апреля 2020 года № 45/389-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7110, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 мая 2020 года);
3. Решение Жарминского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 47/420-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7257, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 7 июля 2020 года);
4. Решение Жарминского районного маслихата от 22 октября 2020 года № 51/486-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7743, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 ноября 2020 года);
5. Решение Жарминского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 52/501-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7885, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 декабря 2020 года).