Жарма ауданы Әуезов кентінің көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Әуезов кенті әкімінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 7557 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына сәйкес, Әуезов кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2020 жылғы 17 маусымдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жарма ауданы Әуезов кенті әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Первомайская" көшесі – "Варепа Иван Иосифович" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әуезов кенті әкімінің міндетін атқарушы Т. Рысқалиева

О переименование улицы поселка Ауэзов Жарминского района
Решение акима поселка Ауэзов Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 4 сентября 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 сентября 2020 года № 7557
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с учетом мнения жителей поселка Ауэзов, на основании заключении областной ономастической комиссии от 17 июня 2020 года, исполняющий обязанности акима поселка Ауэзова Жарминского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Первомайская" на улицу "Варепа Иван Иосифович".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима поселка Ауезов Т. Рысқалиева