Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 57-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 шілдеде № 7364 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 68-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 56-3 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7266 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6528 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61728 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4457 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 57048 мың теңге;
2) шығындар – 62062,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 57-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 июля 2020 года № 7364. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 68-12
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 68-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 26 июня 2020 года № 56-3 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7266) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6528 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 61728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4457 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –57048 тысяч тенге;
2) затраты - 62062,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -334,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 334,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 334,1 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52613 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 47909 мың теңге;
2) шығындар – 53473,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 860,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 860,7 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 602722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 92062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13868 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 496792мың теңге;
2) шығындар – 605423,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2701,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2701,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2701,3 мың теңге.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -334,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 334,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 334,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 52613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4564 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –47909 тысяч тенге;
2) затраты - 53473,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 860,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет города Зайсан на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 602722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 92062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13868 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –496792 тысяч тенге;
2) затраты - 605423,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2701,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2701,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2701,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 30321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26196 мың теңге;
2) шығындар – 30683 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 362 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 362 мың теңге.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171628,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 163459,1 мың теңге;
2) шығындар – 172113,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 485 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 485 мың теңге.";
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Кеңсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30634 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25954 мың теңге;
2) шығындар –30873,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

1) доходы - 30321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3970 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26196 тысяч тенге;
2) затраты - 30683 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -362 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 362 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11.Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 171628,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8105 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –163459,1 тысяч тенге;
2) затраты - 172113,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 485 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 485 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Кенсайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 30634 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4293 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 387 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25954 тысяч тенге;
2) затраты - 30873,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;

аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Сайранов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 шілдедегі
№ 57- 2 шешіміне 1- қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 49-1 шешіміне 1- қосымша
2020 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии К. Сайранов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного
Маслихата от 3 июля
2020 года за № 57-2
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного
Маслихата от 27 декабря
2019 года за № 49-1
Бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ