Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы № 63-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 7725 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7648 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6486 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9461813,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1438604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33948,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28910 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7960351,1 мың теңге;
2) шығындар – 9496404,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 314603,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 331300,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2020 года № 63-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2020 года № 7725. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 67-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7648) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6486 и опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9461813,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1438604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33948,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28910 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7960351,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9496404,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 314603,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 331300,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 349194,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 349194,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 331300,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16697 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 34590,7 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 24832 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 1696001,5 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 2426624 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға 47341 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.".
аталған шешімінің 1, 5, 6, 8–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Әділбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 349194,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 349194,5 тысяч тенге;
поступление займов – 331300,8 тысяч тенге;
погашение займов – 16697 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34590,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 24832 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 1696001,5 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 2426624 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 47341 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.".
приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии В. Адилбаева
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата