Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кентіндегі көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кенті әкімінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 7093 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 -тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысына сәйкеc және Жаңа Бұқтырма кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, Жаңа Бұқтырма кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кентінің мынадай көшелерінің атаулары қайта аталсын:
1) Коммунистическая көшесі Абай көшесіне;
2) 50 лет Октября көшесі Анатолий Косой көшесіне;
3) Советская көшесі Ертіс көшесіне;
4) Комсомольская көшесі Самал көшесіне;
5) Совхозная көшесі Мерей көшесіне;
6) Киров көшесі Нұрлы көшесіне .
2. "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде осы шешімнің мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Алтай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Карибаев

О переименовании улиц поселка Новая Бухтарма района Алтай
Решение акима поселка Новая Бухтарма района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2020 года № 7093
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года и учитывая мнение жителей поселка Новая Бухтарма, аким поселка Новая Бухтарма района Алтай РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Новая Бухтарма района Алтай следующие улицы:
1) улицу Коммунистическая на улицу Абая;
2) улицу 50 лет Октября на улицу Анатолия Косого;
3) улицу Советская на улицу Ертіс;
4) улицу Комсомольская на улицу Самал;
5) улицу Совхозная на улицу Мерей;
6) улицу Кирова на улицу Нұрлы.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Новая Бухтарма района Алтай Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акима района Алтай после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Карибаев