"Пайдалы қазбаларды барлау бойынша операцияларды жүргізу үшін "Gold Mining Corp." жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут орнату туралы" Алтай қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласы әкімінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қаңтарда № 6709 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 – бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 – бабына сәйкес Алтай қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін "Gold Mining Corp." жауапкершілігі шектеулі серіктестігіге қауымдық сервитут орнату туралы" Алтай қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6201 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтай қаласында – "Зырян қорғасын комбинаты" АҚ ескі қалдық қойманың аумағында орналасқан (есептiк квартал 05-082-010) 05-082-030-003, 05-082-010-029 – кадастр нөмірлерімен жер учаскелерін енгізе отырып "Gold Mining Corp." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің геологиялық бөлу шекарасы шегінде меншік иелерінен немесе жер пайдаланушылардан жер телімдерін алып қоюсыз 2020 жылдың 18 наурызы мерзіміне дейін ауданы 131 га жер теліміне "Пайдалы қазбаларды барлау бойынша операцияларды жүргізу үшін "Gold Mining Corp." жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут орнатылсын.";
көрсетілген шешімнің 3 – тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай қаласының әкімі К. Передельский

О внесении изменений в решение акима города Алтай от 14 октября 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Gold Mining Corp." для проведения операций по разведке полезных ископаемых"
Решение акима города Алтай Восточно-Казахстанской области от 24 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2020 года № 6709
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Алтай от 14 октября 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Gold Mining Corp." для проведения операций по разведке полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6201, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 октября 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Gold Mining Corp." публичный сервитут для проведения операций по разведке полезных ископаемых, на земельном участке площадью 131 га, сроком до 18 марта 2020 года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, в границах геологического отвода товарищества с ограниченной ответственностью "Gold Mining Corp.", расположенном в городе Алтай – территория старого хвостохранилища АО "Зыряновский свинцовый комбинат" (учетный квартал 05-082-010) включая земельные участки с кадастровыми номерами 05-082-030-003, 05-082-010-029.";
пункт 3 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алтай К. Передельский