Жер теліміне шектеулі пайдалану құқығын (қауымдық сервитут) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласы әкімінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 7130 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 69 – бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 – бабына сәйкес, Алтай қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алтай ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Алтай қаласындағы Шахтостроителей көшесі бойындағы № 47 – үймен және Шолохов көшесі бойындағы № 47 – үй арасында орналасқан бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйді жобалау және салу үшін алаңы 0, 75 га мерзімі 5 жылға жер телімін шектеулі мақсатта пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
2. "Алтай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) Шығыс Қазақстан облысы әділет департаментінде осы шешімнің мемлекеттік тіркеуін;
2) Алтай ауданы әкімінің Интернет – ресурсында осы шешімнің орналастыруын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай қаласының әкімі К. Передельский

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) на земельный участок
Решение акима города Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 мая 2020 года № 7130
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Алтай РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел архитектуры градостроительства и строительства района Алтай" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) земельным участком, сроком на 5 лет, площадью 0,75 га, для проектирования и строительства пятиэтажного 60-ти квартирного жилого дома, расположенном между домом № 47 по улице Шахтостроителей и домом № 47 по улице Шолохова, в городе Алтай.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Алтай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего решения на Интернет-ресурсе акима района Алтай;
3. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алтай К. Передельский