Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 40/348-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7344 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 8 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Джумагулова
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихаты 2020 жылғы
26 маусымдағы № 40/348-VI
шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 39/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4480 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірде "Арай" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 33/285-VІ "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 39/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6325 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 5 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 36/319-VІ "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 39/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6887 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решении Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2020 года № 40/348-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7344
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Катон-Карагайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 8 июня 2020 года.
Председатель сессии А. Джумагулова
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайский районный
маслихат от 26 июня 2020 года
№ 40/348-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Катон-Карагайского районного маслихата
1. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 39/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4480, опубликовано в газете "Луч" от 29 апреля 2016 года).
2. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 7 ноября 2019 года № 33/285-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 39/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6325, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 декабря 2019 года).
3. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 17 марта 2020 года № 36/319-VІ "О внесении изменения в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 39/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6887, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 апреля 2020 года).