Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 41/363-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 7458 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 46/400-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 40/461-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7414 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6483 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 938 312,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 739 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 197,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 161,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 189 126,6 мың теңге;
2) шығындар – 10 292 436,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 296 681,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 338 300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 619,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 августа 2020 года № 41/363-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2020 года № 7458. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 46/400-VI
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 46/400-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2020 года № 40/461-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7414), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6483, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 938 312,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 739 827,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 197,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 161,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 189 126,6 тысяч тенге;
2) затраты – 10 292 436,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 296 681,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 338 300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 619,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 650 850,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 650 805,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 550 003,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 619,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 142 421,4 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -650 805,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 650 805,4 тысяч тенге:
поступление займов – 550 003,0 тысяч тенге;
погашение займов – 41 619,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 421,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 9 утвержденные решением районного маслихата, изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

69082,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18481,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
632977,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
632977,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31784,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
132413,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
54432,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
189199,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1122,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45195,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1432,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2116,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106874,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16568,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44877,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5603,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
862,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1252208,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155703,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4200,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8882,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
15583,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
16548,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
110490,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1096505,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
261157,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

69082,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18481,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
632977,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
632977,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31784,0
002
Программа занятости
132413,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
54432,0
005
Государственная адресная социальная помощь
189199,0
006
Оказание жилищной помощи
1122,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45195,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1432,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2116,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106874,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16568,0
021
Капитальные расходы государственного органа
500,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44877,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5603,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
862,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1252208,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155703,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4200,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8882,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
15583,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
16548,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
110490,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1096505,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
261157,0
005
Развитие коммунального хозяйства

19147,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16140,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3007,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33156,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33156,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7856,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7856,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25675,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25675,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25287,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388,0
12
Көлiк және коммуникация
144830,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
144830,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1014,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
538,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
143278,0
13
Басқалар
1114166,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16547,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16547,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
487738,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
487738,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
503881,7
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
503881,7
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

19147,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16140,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3007,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33156,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33156,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7856,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7856,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25675,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25675,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25287,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
388,0
12
Транспорт и коммуникации
144830,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
144830,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1014,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
538,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
143278,0
13
Прочие
1114166,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16547,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16547,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
487738,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
487738,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
503881,7
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
503881,7
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)