Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 45/392-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7901 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 46/400-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 43/490-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7858 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6483 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 470 545,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 831 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 327,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 262,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 618 028,4 мың теңге;
2) шығындар – 10 818 843,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 252 308,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 293 927,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 619,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2020 года № 45/392-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2020 года № 7901. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 46/400-VI
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 46/400-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 ноября 2020 года № 43/490-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7858), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6483, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 470 545,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 831 927,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 327,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 262,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 618 028,4 тысяч тенге;
2) затраты – 10 818 843,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 252 308,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 293 927,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 619,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 985 470,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 985 470,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 499 381,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 619,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 142 844,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 8, 9 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -985 470,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 985 470,5 тысяч тенге:
поступление займов – 499 381,2 тысяч тенге;
погашение займов – 41 619,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 844,0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 8, 9 утвержденные решением районного маслихата, изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

43727,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1188,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2866,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107381,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
14137,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42897,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5603,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
862,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1163734,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
157023,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
71400,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8882,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
15583,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
16548,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
44610,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1006711,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
253807,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
72355,9
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11133,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
0,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
669415,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
434879,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10908,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2539,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1944,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2810,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3615,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

43727,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1188,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2866,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107381,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14137,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42897,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5603,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
862,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1163734,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
157023,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
71400,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8882,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
15583,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
16548,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
44610,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1006711,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
253807,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
72355,9
005
Развитие коммунального хозяйства
11133,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
0,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
669415,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
434879,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
2539,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1944,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2810,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3615,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

18800,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
18800,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
405171,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28487,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17600,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12500,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
48477,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10114,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
209318,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
78175,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
0,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
0,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
100670,6
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
29068,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5744,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
67,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
0,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
23257,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20505,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19969,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
536,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20461,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17454,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

18800,0
008
Развитие объектов спорта
18800,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
405171,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
28487,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17600,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12500,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
48477,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10114,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
209318,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78175,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
0,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
0,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
100670,6
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
29068,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5744,6
003
Капитальные расходы государственного органа
67,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
0,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
23257,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровьяживотных и человека
0,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20505,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19969,0
006
Капитальные расходы государственного органа
536,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20461,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17454,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

3007,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22780,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22780,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7856,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7856,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25675,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25675,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25287,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388,0
12
Көлiк және коммуникация
146810,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
146810,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2994,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
538,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
143278,0
13
Басқалар
1187466,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93945,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
93945,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
498329,7
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
498329,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
487738,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
487738,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0,0

3007,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22780,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22780,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7856,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7856,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25675,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25675,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25287,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
388,0
12
Транспорт и коммуникации
146810,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
146810,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2994,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
538,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
143278,0
13
Прочие
1187466,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93945,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
93945,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
498329,7
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
498329,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
487738,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
487738,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0,0