Катонқарағай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 380 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8193 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 - бабының 6 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабының 1, 2 - тармақтарына, Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін бірдей құқықтарды қамтамасыз ету мақсатында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ортақ пайдаланудағы жерлерде Катонқарағай ауданының ауылдық округтері әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың жабдығын қамтамасыз етсін.
3. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 107 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлерге Катонқарағай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 3855 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 сәуірде аудандық "Арай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Катонқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Катонқарағай ауданының әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Байгунусовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Р. Курмамбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Катонқарағай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________ Р. Нұрғалиев
2020 жылғы "___"_________
Катонқарағай
ауданының әкімдігі
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 380 қаулысына қосымша
Үгiттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Катон - Карагайскому району
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8193
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Катон - Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В целях обеспечения равных прав для всех кандидатов определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов Катон-Карагайского района обеспечить оборудование мест для размещения агитационных печатных материалов, на землях общего пользования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Катон – Карагайского района Восточно - Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 107 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Катон - Карагайскому району" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно - Казахстанской области 09 апреля 2015 года № 3855, опубликованное 22 апреля 2015 года в районной газете "Луч").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Катон - Карагайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Катон - Карагайского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Катон - Карагайского района после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Байгунусова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района Р. Курмамбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Катон - Карагайской районной
территориальной избирательной комиссии
________________ Р. Нургалиев
"____" ____________ 2020 года
Приложение
к постановлению акимат
Катон-Карагайского района
от 30 декабря 2020 года № 380
Места размещения агитационных печатных материалов

1. Ново-Хайрузовка ауылдық округі бойынша:
Алыбай ауылы – Абай көшесінің бойында, клуб ғимаратының жанында;
Новохайрузовка ауылы – Достық көшесінің бойында, Павел Полькин көшесіндегі жарнама тақтасы;
Приморское ауылы – Шоссейная көшесінің бойында.
2. Үлкен Нарын ауылдық округі бойынша:
Үлкен Нарын ауылы – Шабдан Тумашинов көшесінің бойында; Слямов көшесінің бойында; Астана көшесі, "Катонқарағай ауданының аграрлық-техникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Жұлдыз ауылы – Амангелді көшесінің бойында, фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанында;
Көктерек ауылы – Кусметов көшесінің бойында, фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанында;
Балғын ауылы - Омаров көшесінің бойында;
Көкбастау ауылы - Гагарин көшесінің бойында;
Свинчатка ауылы - Жастар көшесінің бойында.
3. Солоновка ауылдық округі бойынша:
Солоновка ауылы - Советская көшесі;
Малонарымка ауылы - Советская көшесінің бойында.
4. Алтынбел ауылдық округі бойынша:
Алтынбел ауылы - Тәуелсіздік көшесінің бойында;
Майемер ауылы - Тайбұға көшесінің бойында;
Үштөбе ауылы - Тоқтаров көшесінің бойында;
Егінді ауылы – Мектеп көшесінің бойында.
5. Новополяковка ауылдық округі бойынша:
Новополяковка ауылы - Абай көшесінің бойында;
Бесүй ауылы - Қайрат Рысқұлбеков көшесінің бойында;
Қаражал ауылы - Қазақстан көшесінің бойында;
Сенное ауылы - Тәуелсіздік көшесінің бойында.
6. Солдатово ауылдық округі бойынша:
Солдатово ауылы - Тәуелсіздік көшесінің бойында.
7. Белқарағай ауылдық округі бойынша:
Белқарағай ауылы – "Саниязбек Жүнісов атындағы" көшенің бойында;
Топқайың ауылы - Қазақстан көшесінің бойында;
Өрнек ауылы - Болашақ көшесінің бойында;
Согорное ауылы - Достық көшесінің бойында.
8. Катонқарағай ауылдық округі бойынша:
Катонқарағай ауылы –Абай көшесінің бойында;
Қабырға ауылы – Бірлік көшесінің бойында;
Жаңа Үлгі ауылы – Тоқтаған Тайсаринов көшесінің бойында;
Шыңғыстай ауылы - Бұқтырма көшесінің бойында.
9. Аққайнар ауылдық округі бойынша:
Аққайнар ауылы - Абай көшесі бойында, клуб ғимаратының жанында;
Қызыл Жұлдыз ауылы – Әбілғали Төлесов көшесінің бойында;
Қайыңды ауылы – Әлия Молдағұлова көшесінің бойында;
Ақмарал ауылы – Маралды көшесінің бойында.
10. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
Жамбыл ауылы - Қайнар көшесінің бойында;
Берел ауылы - Орталық көшесінің бойында;
Рахман қайнары ауылы - Арасан көшесінің бойында.
11. Өрел ауылдық округі бойынша:
Өрел ауылы - Қабанбай батыр көшесінің бойында;
Еңбек ауылы – Төлеген Рақымжанов көшесінің бойында;
Аршаты ауылы - Күншығыс көшесінің бойында.
12. Ақсу ауылдық округі бойынша:
Ақсу ауылы – "Абай атындағы" көшенің бойында;
Жазаба ауылы - Орталық көшесінің бойында;

1. По Ново - Хайрузовскому сельскому округу:
село Алыбай – по улице Абая, возле здания сельского клуба;
село Ново - Хайрузовка – по улице Достык, доска объявлений по улице Павла Полькина;
село Приморское – по улице Шоссейная.
2. По Улкен Нарынскому сельскому округу:
село Улкен Нарын - по улице Шабдана Тумашинова; по улице Слямова; улица Астана, возле здания коммунального государственного учреждения "Катон-Карагайский аграрно-технический колледж";
село Жулдыз – по улице Амангельды, возле здания фельдшерско – акушерского пункта;
село Коктерек – по улице Кусметова, возле здания фельдшерско – акушерского пункта;
село Балгын - по улице Омарова;
село Кокбастау - по улице Гагарина;
село Свинчатка - по улице Жастар.
3. По Солоновскому сельскому округу:
село Солоновка – по улице Советская;
село Малонарымка - по улице Советская.
4. По Алтынбельскому сельскому округу:
село Алтынбел - по улице Тауелсиздик;
село Майемер - по улице Тайбұға;
село Уштобе - по улице Токтарова;
село Егынды - по улице Мектеп.
5. По Ново –Поляковскому сельскому округу:
село Новополяковка – по улице Абая;
село Бесюй - по улице Кайрата Рыскулбекова;
село Каражал - по улице Казахстан;
село Сенное – по улице Тауелсиздик.
6. По Солдатовскому сельскому округу:
село Солдатово - улица Тауелсиздик.
7. По Белкарагайскому сельскому округу:
село Белкарагай - по улице "имени Саниязбек Жунусова";
село Топкаин – по улице Казахстан;
село Орнек - по улице Болашак;
село Согорное - по улице Достык.
8. По Катон-Карагайскому сельскому округу:
село Катон-Карагай – по улице Абая;
село Кабырга - по улице Бирлик;
село Жана-Ульга – по улице Токтагана Тайсаринова;
село Чингистай – по улице Бухтарма.
9. По Аккайнарскому сельскому округу:
село Аккайнар – по улице Абая;
село Кызыл-Жулдыз – по улице Әбілғали Төлесова;
село Кайынды – по улице Алии Молдагуловой;
село Акмарал – по улице Маралды.
10. По Жамбылскому сельскому округу:
село Жамбыл – по улице Кайнар;
село Берел – по улице Орталык;
село Рахмановские ключи - по улице Арасан.
11. По Урыльскому сельскому округу:
село Урыль – по улице Кабанбай батыра;
село Енбек - по улице Толегена Рахимжанова;
село Аршаты - по улице Куншыгыс.
12. По Аксускому сельскому округу:
село Аксу - по улице "имени Абая";
село Жазаба – по улице Орталык.

13. Коробиха ауылдық округі бойынша:
Коробиха ауылы - Заречный көшесінің бойында;
Барлық ауылы – "Қабанбай атындағы" көшенің бойында;
Үшбұлақ ауылы – Үш-Бұлақ көшесінің бойында.

13. По Коробихинскому сельскому округу:
село Коробиха - по улице Заречная;
село Барлык – по улице "имени Кабанбая";
село Ушбулак – по улице Уш-Булак.