Күршім ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 107 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 6555 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 520 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 31.12.2020 № 520 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жаңартылған Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 107 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5031 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Күршім ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Күршім ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Күршім ауданы әкімінің орынбасары Р.Д. Умутбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі Д. Қажанов
Күршім ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
10 қаңтары № 1 қаулысына
қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4

О внесении изменения в постановление акимата Курчумского района от 21 апреля 2017 года № 107 "О квоте рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2020 года № 6555. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 520
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 520 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приложение к постановлению акимата Курчумского района от 21 апреля 2017 года № 107 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5031, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 мая 2018 года) изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Умутбаеву Р.Д
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района Д. Кажанов
Приложение
к постановлению акимата
Курчумского района
от 10 января 2020 года
№ 1
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4