Күршім ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 383 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 7672 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 429 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 01.08.2023 № 429 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Күршім ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Әзімбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының әкімі Д. Қажанов
ШҚО Күршім ауданы әкімінің
2020 жылғы 12 қазаны
№ 383 қаулысына
қосымша
Күршім ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
№
Әкімшілік-аумақтық бірлік атауы
Орналасқан жері
1
Күршім ауылдық округі
-Күршім ауылындағы Исабеков көшесіндегі "Долданов" базарында
2
Марқакөл ауылдық округі
-Марқакөл ауылындағы Б.Момышұлы көшесі мен А.Крахмаль көшесінің қиылысындағы алаңда
3
Абай ауылдық округі
-Бурабай ауылындағы Ұлан көшесі, 34 үйдің жанындағы учаскеде
4
Ақбұлақ ауылдық округі
Ақбұлақ ауылындағы орталық саябақтағы алаңда
5
Балықшы ауылдық округі
-"Шекелмес" жер учаскесінде және Ақсуат ауылындағы Егінбайұлы көшесі, 43 үйдің жанындағы учаскеде
6
Боран ауылдық округі
-Боран ауылындағы Орталық көшесіндегі орталық алаңда
7
Қалғұты ауылдық округі
-"Ащы басы" жер учаскесінде және Қаратоғай ауылындағы Б.Момышұлы көшесіндегі "Гулзада" дүкені маңындағы жер учаскесінде
8
Қалжыр ауылдық округі
-Қалжыр ауылындағы Нурмуханов көшесі, 44 үйдің жанындағы учаскеде
9
Кұйған ауылдық округі
-"Қызыл Ту" өткелі бұрылысының маңында
10
Маралды ауылдық округі
-Маралды ауылындағы орталық алаңда, Үшбұлақ ауылындағы ауылдық клуб маңында, Қыстау-Күршім ауылындағы ауылдық клубтың алдында
11
Сарыөлең ауылдық округі

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2020 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 октября 2020 года № 7672. Утратило силу постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 1 августа 2023 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 01.08.2023 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказа исполняющего обязанности Министра Национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Курчумского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Курчумского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Азимбаева
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района ВКО Д. Қажанов
Приложение к постановлению
акимата Курчумского
района ВКО
от 12 октября 2020 года № 383
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Курчумского района
№
Наименование административно-территориальной единицы
Место расположение
1
Курчумский сельский округ
- На рынке "Долданов", по улице Исабекова в селе Курчум
2
Маркакольский сельский округ
-На площади у пересечения улиц Б.Момышулы и Крахмаль в селе Маркаколь
3
Абайский сельский округ
-На участке возле дома 34 по улице Улан в селе Бурабай
4
Акбулакский сельский округ
На площади центрального парка в селе Акбулак
5
Балыкшинский сельский округ
- На земельном участке "Шекелмес" и на участке возле дома 43 по улице Егинбайулы в селе Аксуат
6
Бурановский сельский округ
- На центральной площади по улице Орталык в селе Буран
7
Калгутинский сельский округ
- На земельном участке "Ащы басы" и на земельном участке возле магазина "Гулзада" по улице Б.Момышулы в селе Каратогай
8
Калжырский сельский округ
- На участке возле дома 44 по улице Нурмуханова в селе Калжыр
9
Куйганский сельский округ
- Возле переезда переправы "Кызыл Ту"
10
Маралдинский сельский округ
- На центральной площади в селе Маралды, возле сельского клуба в селе Ушбулак, перед сельским клубом в селе Кыстау-Курчум
11
Сарыоленский сельский округ

-Сарыөлең ауылындағы Школьная көшесіндегі "Жастар" саябағы алаңында, "Бәйгетөбе" маңында, "Көмей" жер учаскесінде, жол бойындағы аялдамада. Барақ батыр ауылындағы Достық көшесінің №55, 21, 66 үйлерінің маңында. Бірлік ауылындағы Комаров көшесінің 48 үйдің маңында
12
Төсқайың ауылдық округі
-Төсқайың ауылындағы Орталық көшесі, 18 үйдің жанындағы учаскеде

- На площади парка "Жастар" в селе Сарыолен по улице Школьная, возле "Байгетөбе", земельном участке "Көмей", остановке вдоль трассы. Возле домов №55, 21, 66 по улице Достык в селе Барак батыр. Возле дома 48 по улице Комарова в селе Бирлик
12
Тоскаинский сельский округ
-На участке возле дома 18 по улице Орталык в селе Тоскаин