"Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 56/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 7835 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 59/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 55/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7757 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6654 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 305261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 270822 мың теңге;
2) шығындар – 313247,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 ноября 2020 года № 56/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 ноября 2020 года № 7835. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 59/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 21 сентября 2020 года № 55/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7757), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6654, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 305261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 34439 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 270822 тысяч тенге;
2) затраты - 313247,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 7986,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7986,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 7986,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 7986,8 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 281033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 13045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 95 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 267893 мың теңге;
2) шығындар – 282456.1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1423,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1423,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1423,1мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1423,1 мың теңге.";
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24930 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 20642 мың теңге;
2) шығындар – 25719,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 789,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 789,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 789,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 789,3 мың теңге.";
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета - - 7986,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7986,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7986,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 7986,8тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 281033 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13045 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 95 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 267893 тысяч тенге;
2) затраты - 282456,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1423,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1423,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1423,1тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 1423,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 24930 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4288 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 20642 тысяч тенге;
2) затраты – 25719,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 789,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 789,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 789,3 тысяч тенге
остатки бюджетных средств - 789,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.