Шектеу іс-шараларын тоқтату және Боран ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 маусымдағы № 1 "Күршім ауданы Боран ауылдық округінің Боран ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 тамызда № 7449 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Күршім ауданының аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 641 ұсынысы негізінде, Боран ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдардың сарып ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Күршім ауданының Боран ауылдық округiнiң Боран ауылына шектеу iс-шаралары тоқтатылсын.
2. Боран ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 маусымдағы № 1 "Күршім ауданы Боран ауылдық округінің Боран ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6026 болып тіркелген, 2019 жылдың 20 маусымында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Боран ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боран ауылдық округінің әкімі А. Наурызбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Бурановского сельского округа от 11 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Буран Бурановского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 13 августа 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 августа 2020 года № 7449
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Курчумского района № 641 от 9 июня 2020 года, аким Бурановскго сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Буран Бурановского сельского округа Курчумского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бурановского сельского округа от 11 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Буран Бурановского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6026, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 июня 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бурановского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копий на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3 . Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурановского сельского округа А. Наурызбаев