Көкпекті аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 45-6/6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 6862 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі "Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" № 21-5/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-110 тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бойков
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов

О признании утратившим силу решения Кокпектинского районного маслихата
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 45-6/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 апреля 2020 года № 6862
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата от 2 апреля 2018 года № 21-5/3 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-15-110, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 апреля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Бойков
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов