2020 жылға Көкпекті ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 мамырдағы № 156 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7042 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына,Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 83 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 5-15-112 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 мамырда жарияланған) қаулысының, Көкпекті ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашасындағы № 369 "2019 жылға Көкпекті ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 6390 болып тіркелген, Қазақстан республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған) қаулысының күштері жойылды деп танылсын.
3. "Көкпекті ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етеді:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Көкпекті ауданы әкімінің орынбасары Марат Капарович Темиржановқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Кокпектинскому району на 2020 год
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2020 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2020 года № 7042
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Кокпектинскому району на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 05 апреля 2018 года № 83 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-112, опубликовано 11 мая 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), постановление акимата Кокпектинского района от 27 ноября 2019 года № 369 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Кокпектинскому району на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6390, опубликовано 19 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Отдел образования Кокпектинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кокпектинского района Темиржанова Марата Капаровича.