Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 47-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7069 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 38/424-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6993 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6472 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 916 558,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 780 198,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 605,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 005,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 098 750,6 мың теңге;
2) шығындар – 11 996 770,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 042 273,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 070 825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 552,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33 000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 33 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 7069. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2020 года № 38/424-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6993), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6472, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 916 558,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 780 198,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 605,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 005,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 098 750,6 тысяч тенге;
2) затраты – 11 996 770,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 042 273,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 070 825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 552,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 33 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -929 061,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 929 061,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 070 825,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 552,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 211,6 теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 36 608,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 сәуірдегі № 47-2
шешіміне 1 қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -929 061,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 929 061,4 тысяч тенге:
поступление займов – 1 070 825,0 тысяч тенге;
погашение займов – 28 552,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 211,6 тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 36 608,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.";
приложения 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 30 апреля 2020 года
№ 47-2
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата

55 300,0
Ажа ауылында суалу және су құбырлары ғимаратының құрылысы
7 202,0
2
"Самар ауылында аз қамтылған және көп балалы отбасыларға арналған 10 екі пәтерлі тұрғын үйлер құрылысы" ЖСҚ әзірлеуге
4 500,0
Барлығы
438 632,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 сәуірдегі № 47-2
шешіміне 4 қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 6 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:

55 300,0
Строительство водозаборных и водопроводных сооружений в селе Ажа
7 202,0
2
На разработку ПСД "Строительство 10-ти двухквартирных домов для малообеспеченных и многодетных семей в селе Самарское"
4 500,0
Итого
438 632,0
Приложение 4 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 30 апреля 2020 года
№ 47-2
Приложение 6 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 43-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:

59 619,0
-еңбекақыны ішінара субсидиялауға
4 683,0
-көшіп-қонуға субсидия ұсынуға
2 062,0
-жастар тәжірибесіне
9 687,0
-тұрғы-үйді жалға алу (жалдау) және коммуналдық шығындарын өтеуге
6 871,0
-жаңа бизнес идеяларын іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар ұсынуға (200 АЕК)
20 111,0
-қоғамдық жұмыстарға
16 205,0
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға, соның ішінде:
8 954,0
-мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
6 271,0
-техникалық көмекші (өтемдеуші) құралдар Тізбесін кеңейтуге
2 683,0
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге, соның ішінде:
237 531,0
-атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
189 865,0
-1 ден 6жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік кепілді әлеуметтік пакет
13 930,0
-6-18 жастағы мектеп жасындағы балаларға, 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге, жұмыссыздарға, мүгедек баланы күтумен айналысатын ата-аналарға кепілді әлеуметтік пакет (ТЖ кезінде азық-тұрмыстық жинақ)
33 736,0
4
Әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарындағы жұмысшылардың еңбекақысына үстеме ақы белгілеуге
18 343,0
5
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарындағы педагогтардың біліктік санаттарына үстеме ақы төлеуге
193 015,0
6
Педагогтардың еңбекақысын ұлғайтуға, соның ішінде:
649 764,0
-мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
43 596,0
-мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында
590 882,0
-спорт саласы ұйымдарына
15 286,0
7
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары және мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлеріне мәдениет ұйымдарында және мұраған мекемелерінде ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық ақыларына үстеме ақы белгілеуге
37 087,0
8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
349 159,0
- Көкпекті ауылының көше жолдарын жөндеуге
142 202,0
- дене-шынықтыру сауықтыру кешенінің құрылысына
206 957,0
9
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыруға
275 386,0
Барлығы
1 828 858,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 сәуірдегі
№ 47-2 шешіміне 5 қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 7 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға, соның ішінде жобалар бойынша
3 001 377,0
Самар ауылындағы су құбырлары желісін қайта құру
400 000,0
Көкпекті ауылындағы суалу ғимаратын қайта құру
141 705,0
Көкжайык ауылында су құбырлары желісінің құрылысы

59 619,0
- на частичное субсидирование заработной платы
4 683,0
- на предоставление субсидий на переезд
2 062,0
- на молодежную практику
9 687,0
- на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат
6 871,0
- грантам переселенцам на реализацию новых бизнес идей (200 МРП)
20 111,0
-на общественные работы
16 205,0
2
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
8 954,0
- на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 271,0
- на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 683,0
3
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
237 531,0
- на выплату адресной социальной помощи
189 865,0
-на гарантированный социальный пакет детям от 1 года до 6 лет
13 930,0
- на гарантированный социальный пакет детям школьного возраста 6-18 лет, инвалиды 1, 2, 3 группы, безработные, родители занятые по уходу за ребенком инвалидом (продуктово-бытовые наборы на период ЧП)
33 736,0
4
На установление доплат к заработной плате работников в государственных организациях социальной защиты
18 343,0
5
На доплату за квалификационную категорию педагогам в государственных организациях среднего образования
193 015,0
6
На увеличение оплаты труда педагогов, в том числе:
649 764,0
- в государственных организациях дошкольного образования
43 596,0
- в государственных организациях среднего образования
590 882,0
-в организациях сферы спорта
15 286,0
7
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
37 087,0
8
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
349 159,0
-на ремонт дорог улиц села Кокпекты
142 202,0
-на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса
206 957,0
9
На реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
275 386,0
Итого
1 828 858,0
Приложение 5 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 30 апреля 2020 года
№ 47-2
Приложение 7 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 43-2
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе по проектам:
3 001 377,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Самарское
400 000,0
Реконструкция водозаборных сооружений в селе Кокпекты
141 705,0
Строительство водопроводных сетей в селе Кокжайык