"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа Материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 248 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 7384 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 426 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 29.12.2022 № 426 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңы 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңы 26 бабына сәйкес, Көкпектi ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 131 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылы 1 маусымда № 5056 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз" - "Новая жизнь" газетінің 2017 жылғы 11 маусымында № 24 (8925) санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Көкпекті ауданының аппарат әкіміне" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етеді:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Бек Назарбаекович Нугыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмі А. Смаилов
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 20 шілдесі
№ 248 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Рет №
Мекен жайының атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Көкпекті ауылы
Көкпекті ауылының "Көкпекті ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорынының мәдениет үйі ғимаратының жанында, "Көкпекті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
2.
Ұзынбұлақ ауылы
Ұзынбұлақ ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
3.
Ажа ауылы
Ажа ауылының "Көкпекті ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
4.
Шәріптоғай ауылы
Шәріптоғай ауылының"Шәріптоғай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
5.
Толағай ауылы
Толағай ауылының "Көкпекті ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
6.
Преображенка ауылы
Преображенка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының мәдениет үйі ғимаратының жанында.
7.
Черноярка ауылы
Черноярка ауылының бұрыңғы ауылдық клуб ғимаратының жанында.
8.
Үкіліқыз ауылы
Үкіліқыз ауылының "Көкпекті ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
9.
Үлкенбөкен ауылы
Үлкенбөкен ауылының "Көкпекті ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында.
10.
Жансары ауылы
Жансары ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
11.
Ақтас ауылы
Ақтас ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
12.
Шұғылбай ауылы
Шұғылбай ауылының "Жансүгіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Көкпекті ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
13.
Мелитополь ауылы
Мелитополь ауылының бұрыңғы медициналық пункт ғимаратының жанында.
14.
Үлгілімалшы ауылы
Үлгілімалшы ауылының "Абай атындағы мектеп – бала бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
15.
Мамай ауылы
Мамай ауылының "Аманкелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
16.
Нұра ауылы
Нұра ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
17.
Сүлеймен ауылы
Сүлеймен ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
18.
Тассай ауылы
Тассай ауылының "Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Көкпекті ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулатория ғимараттарының жанында.
19.
Қайнар ауылы
Қайнар ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
20.
Ақсу ауылы
Ақсу ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
21.
Үшкөмей ауылы
Үшкөмей ауылының "Үшкөмей бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
22.
Теректі ауылы
Теректі ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында, "Аухадиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
23.
Көкжайық ауылы
Көкжайық ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының мәдениет үйі ғимаратының жанында.
24.
Ақ-ой ауылы
Ақ-ой ауылының "Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
25.
Қарамойыл ауылы
Қарамойыл ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
26.
Қарағандыкөл ауылы
Қарағандыкөл ауылының бұрыңғы ауылдық клуб ғимаратының жанында.
27.
Биғаш ауылы
Биғаш ауылының "Биғаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
28.
Егінбұлақ ауылы
Егінбұлақ ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
29.
Палатцы ауылы
Палатцы ауылының "Палатцы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
30.
Песчанка ауылы
Песчанка ауылының бұрыңғы ауылдық клуб ғимаратының жанында.
31.
Подгорное ауылы
Подгорное ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
32.
Каракол ауылы
Каракол ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
33.
Сарыбел ауылы
Сарыбел ауылының "Сарыбел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
34.
Новостройка ауылы
Новостройка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
35.
Миролюбовка ауылы
Миролюбовка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
36.
Раздольное ауылы
Раздольное ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
37.
Бастаушы ауылы
Бастаушы ауылының "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
38.
Көкжота ауылы
Көкжота ауылының "Көкжота орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
39.
Құлынжон ауылы
Құлынжон ауылының "Казнаковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
40.
Көкжыра ауылы
Көкжыра ауылының "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында, "Көкпекті ауданының №2 аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
41.
Аққала ауылы
Аққала ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
42.
Қараөткел ауылы
Қараөткел ауылының "Қараөткел негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
43.
Жаңа-жол ауылы
Жаңа-жол ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында, "Көкпекті ауданының №2 аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
44.
Қойтас ауылы
Қойтас ауылының "Көкпекті ауданының №2 аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында.
45.
Самар ауылы
Самар ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының мәдениет үйі ғимаратының жанында, "Көкпекті ауданының №2 аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратының жанында.
46.
Шұбарқайың ауылы
Шұбарқайың ауылының "Пантелеймоновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
47.
Қайынды ауылы
Қайыңды ауылының "Самар орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
48.
Мариногорка ауылы
Мариногорка ауылының "Мариногорка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
49.
Жұмба ауылы
Жұмба ауылының "Жұмба негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ауылдық клуб ғимаратының жанында.
50.
Мойылды ауылы
Мойылды ауылының бұрыңғы ауылдық клуб ғимаратының жанында.

О внесении изменения в постановление акимата Кокпектинского района от 18 мая 2017 года № 131 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2020 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июля 2020 года № 7384. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района области Абай от 29 декабря 2022 № 426
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района области Абай от 29.12.2022 № 426 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокпектинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кокпектинского района от 18 мая 2017 года № 131 "Об определении мест для размещения агитационныхпечатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 июня 2017 года № 5056, опубликовано в районной газете "Жұлдыз" - "Новая жизнь" от 11 июня 2017 года № 24 (8925)) следующие изменения:
Приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление копии на официальное опубликование в перодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Нугыбаева Бека Назарбековича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Смаилов
Приложение к
постановлению Кокпектинского
районного акимата
от 20 июля 2020 года № 248
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Село Кокпекты
возле здания Республиканского государственного учреждения "Отдел обороны Кокпектинского района", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" дома культуры, возле здания коммунального государственного учреждения "Кокпектинская средняя школа" села Кокпекты.
2.
Село Узынбулак
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Узынбулак.
3.
Село Ажа
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Кокпектинского района" медицинский пункт села Ажа.
4.
Село Шариптогай
возле здания коммунального государственного учреждения "Шариптогайская основная школа" села Шариптогай.
5.
Село Толагай
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Кокпектинского района" медицинский пункт села Толагай.
6.
Село Преображенка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" дома культуры села Преображенка.
7.
Село Черноярка
возле здания бывшего сельского клуба села Черноярка.
8.
Село Укиликыз
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Кокпектинского района" медицинский пункт села Укиликыз.
9.
Село Улкенбокен
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Кокпектинского района" врачебная амбулатория села Улкенбокен.
10.
Село Жансары
возле здания бывшей школы села Жансары.
11.
Село Актас
возле здания бывшей школы села Актас.
12.
Село Шугылбай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жансугурова", возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Кокпектинского района" медицинский пункт села Шугылбай.
13.
Село Мелитополь
возле здания бывшего медицинского пункта села Мелитополь.
14.
Село Ульгулималши
возле здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа – детский сад имени Абая" села Ульгулималши.
15.
Село Мамай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аманкелды" села Мамай.
16.
Село Нура
возле здания бывшей школы села Нура.
17.
Село Сулеймен
возле здания бывшей школы села Сулеймен.
18.
Села Тассай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ауэзова", возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Кокпектинского района" врачебная амбулатория села Тассай.
19.
Село Кайнар
возле здания бывшей школы села Кайнар.
20.
Село Аксу
возле здания бывшей школы села Аксу.
21.
Село Ушкумей
возле здания коммунального государственного учреждения "Ушкумейская начальная школа" села Ушкумей.
22.
Село Теректы
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аухадиева" села Теректы.
23.
Село Кокжайык
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" дом культуры села Кокжайык.
24.
Село Ак-ой
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Пушкина" села Ак-ой.
25.
Село Карамойыл
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Карамойыл.
26.
Село Карагандыколь
возле здания бывшего сельского клуба села Карагандыколь.
27.
Село Бигаш
возле здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Бигаш", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Бигаш.
28.
Село Егинбулак
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Егинбулак.
29.
Село Палатцы
возле здания коммунального государственного учреждения "Палатцынская основная школа" села Палатцы.
30.
Село Песчанка
возле здания бывшего сельского клуба села Песчанка.
31.
Село Подгорное
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Подгорное.
32.
Село Каракол
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Каракол.
33.
Село Сарыбел
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа Сарыбел", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Сарыбел.
34.
Село Новостройка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Новостройка.
35.
Село Миролюбовка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Миролюбовка.
36.
Село Раздольное
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Раздольное.
37.
Село Бастаушы
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Бастаушы.
38.
Село Кокжота
возле здания коммунального государственного учреждения "Кокжутинская средняя школа", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Кокжота.
39.
Село Кулынжон
возле здания коммунального государственного учреждения "Казнаковская средняя школа", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Кулынжон.
40.
Село Кокжыра
возле здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница № 2 Кокпектинского района" медицинский пункт села Кокжыра.
41.
Село Аққала
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Аккала.
42.
Село Караоткель
возле здания коммунального государственного учреждения "Караоткельская основная школа" села Караткуль.
43.
Село Жаңа-жол
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница № 2 Кокпектинского района" медицинский пункт села Жаңа-жол.
44.
Село Койтас
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница № 2 Кокпектинского района" медицинский пункт села Койтас.
45.
Село Самарское
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" дом культуры, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница № 2 Кокпектинского района" села Самарское.
46.
Село Шубаркайын
возле здания коммунального государственного учреждения "Пантелеймоновская основная школа" села Шубаркайын.
47.
Село Кайынды
возле здания коммунального государственного учреждения "Самарское лесное хозяйство" села Кайынды.
48.
Село Мариногорка
возле здания коммунального государственного учреждения "Мариногорская средняя школа", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Мариногорка.
49.
Село Жумба
возле здания коммунального государственного учреждения "Джумбинская основная школа", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" сельский клуб села Жумба.
50.
Село Мойылды
возле здания бывшего сельского клуба села Мойылды.