Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 53-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 7937 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 43/490-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7858 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6472 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 752 909,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 500 148,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 008,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 005,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 213 747,1 мың теңге;
2) шығындар – 12 831 400,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 017 519,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 046 071,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 552,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34 720,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 34 720,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 декабря 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2020 года № 7937. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 ноября 2020 года № 43/490-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7858), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6472, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 752 909,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 500 148,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 008,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 005,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 213 747,1 тысяч тенге;
2) затраты – 12 831 400,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 017 519,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 046 071,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 552,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 720,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 34 720,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -904 308,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 904 308,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 046 071,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 552,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 211,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Бикатова
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -904 308,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 904 308,2 тысяч тенге:
поступление займов – 1 046 071,8 тысяч тенге;
погашение займов – 28 552,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 211,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Бикатова
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение
к решению Кокпектинского
районного маслихата

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
479 386,0
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
204 000,0
51
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
275 386,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
24
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы, ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
0,0
13
Басқалар
563 785,2
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
37 626,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 626,2
55
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
37 626,2
9
Басқалар
526 159,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 100,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 100,0
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 002,0
62
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
158 002,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
67 459,0
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
67 459,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
299 598,0
79
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
299 598,0
14
Борышқа  қызмет көрсету
34,4
1
Борышқа қызмет көрсету
34,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34,4
13
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,4
15
Трансферттер
943 357,4
1
Трансферттер
943 357,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
943 357,4
6
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
479 386,0
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
204 000,0
51
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
275 386,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
24
Организация внутри поселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
0,0
13
Прочие
563 785,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
37 626,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 626,2
55
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
37 626,2
9
Прочие
526 159,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 100,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 100,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
0,0
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 002,0
62
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
158 002,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
67 459,0
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
67 459,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
299 598,0
79
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
299 598,0
14
Обслуживание долга
34,4
1
Обслуживание долга
34,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34,4
13
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,4
15
Трансферты
943 357,4
1
Трансферты
943 357,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
943 357,4
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов