Көкпекті ауданы Үлкенбөкен ауылының көшелерін атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Үлкенбөкен ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 маусымдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 7160 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңы 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылдың 4 қаршадағы қорытындысының негізінде, Үлкенбөкен округ тұрғындарының пікірін ескере отырып, Үлкенбөкен ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Көкпекті ауданының Үлкенбөкен ауылының келесі көшелерінің атаулары:
1) Ленина көшесі Тәуелсіздік көшесі;
2) Кирова көшесі Достық көшесі;
3) Крупская көшесі Бастау көшесі;
4) Калинина көшесі Желтоқсан көшесі болып өзгертілсін.
2. Көкпекті ауданының "Үлкенбөкен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етеді:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Н. Назарханов

О переименовании улиц в селе Улкенбокен Кокпектинского района
Решение акима Улкенбокенского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 4 июня 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июня 2020 года № 7160
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 ноября 2019 года и учитывая мнение жителей села Улкенбокен аким Улкенбокенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Улкенбокен Кокпектинского района следующие улицы:
1) улицу Ленина на улицу Тәуелсіздік,
2) улицу Кирова на улицу Достық,
3) улицу Крупская на улицу Бастау,
4) улицу Калинина на улицу Желтоқсан.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Улкенбокенского сельского округа" Кокпектинского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Кокпектинского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Назарханов