2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-15 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 6671 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 67-15 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6476 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 460, 0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 496,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 953,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 524,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 064,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 064,1 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 064,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 63-15 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18 122,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

О бюджете Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 51-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2020 года № 6671. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 67-15
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 67-15 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6476) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 460,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 496,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 953,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 524,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 064,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 064,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 064,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 63-15 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 18 122,0 тысяч тенге.

3. 2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 16 831,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 63-15 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен – 21 000,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 16 831,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 63-15 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме – 21 000,0 тысяч тенге.

4-1. 3 155,0 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 07.04.2020 № 53-15 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп 4 қосымшасына сәйкес танылсын.
6. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Қалимажан
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 51-15 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ойшілік ауылдық округінің бюджеті

4-1. Используемые остатки бюджетных средств 3 155,0 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2020 № 53-15 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Т. Қалимажан
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского
районного маслихата
от 13 января 2020 года № 51-15
Бюджет Ойшиликского сельского округа на 2020 год