Қызылкесік ауылдық округінің Қызылкесік ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қызылкесік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 18 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 7506 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 17 маусымдағы қорытындысына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып Қызылкесік ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданы Қызылкесік ауылдық округінің Қызылкесік ауылындағы атауы жоқ көшеге - "Сайдахмет Смаилов" атауы берілсін:
2. "Қызылкесік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Тарбағатай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылкесік ауылдық округінің әкімі С. Калиев

О присвоении наименования безымянной улице в селе Кызылкесик Кызылкесикского сельского округа
Решение акима Кызылкесикского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 4 сентября 2020 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 сентября 2020 года № 7506
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Восточно - Казахстанской области от 17 июня 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Кызылкесикского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Кызылкесик Кызылкесикского сельского округа наименование - "Сайдахмет Смаилов":
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кызылкесикского сельского округа" в установленном порядке законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тарбагатайского района;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Кызылкесикского сельского округа С. Калиев