Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округінің "Шилібастау" учаскесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ойшілік ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6530 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 20 мамырдағы № 447 ұсынысы негізінде Ойшілік ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ұсақ малдарының арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округінің "Шилібастау" учаскесіне шектеу іс-шараларын тоқтатылсын.
2. Ойшілік ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 "Тарбағатай ауданы Ойшілік ауылдық округінің "Шилібастау" учаскесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-16-173 тіркелген және 2019 жылғы 08 қаңтар Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ойшілік ауылдық округінің әкімі С. Ығиев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима Ойшиликского сельского округа от 25 декабря 2018 года № 26 "Об установлении ограничительных мероприятии на участке "Шилибастау" Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района"
Решение акима Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14 января 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6530
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 447 от 20 мая 2019 года, аким ойшиликского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на участке "Шилибастау" Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Ойшиликского сельского округа от 25 декабря 2018 года № 26 "Об установлении ограничительных мероприятии на участке "Шилибастау" Ойшиликского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-16-173, и опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2019 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ойшиликского сельского округа С. Ыгиев