Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 349 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 6866 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 417 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280–VІ "2020–2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6778 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6506 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9014736,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1452382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17285,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13650,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7531419,7 мың теңге;
2) шығындар – 9268709,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151814,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190872,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39058,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 апреля 2020 года № 6866. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 417
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 417 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года 36/410-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6778), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6506, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9014736,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1452382,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17285,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7531419,7 тысяч тенге;
2) затраты – 9268709,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151814,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190872,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39058,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 405787,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 405787,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 436345,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39058,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8500,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Кусаинов
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Н. Сыдықов
Ұлан аудандық мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 405787,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 405787,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 436345,0 тысяч тенге;
погашение займов – 39058,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Кусаинов
Секретарь Уланского районного маслихата Н. Сыдыков
Приложение к решению
Уланского районного маслихата

2031,2
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2031,2
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
121924,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
121924,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30349,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3695,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
55220,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15310,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
651645,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
196629,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187626,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
187626,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9003,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9003,0
2
Әлеуметтiк көмек
411342,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
411342,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
142974,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
51810,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43060,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78329,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
31572,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52597,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43674,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43674,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2031,2
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего образования
2031,2
9
Прочие услуги в области образования
121924,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
121924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30349,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3695,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
55220,0
012
Капитальные расходы государственного органа
350,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15310,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
651645,0
1
Социальное обеспечение
196629,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187626,0
005
Государственная адресная социальная помощь
187626,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9003,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9003,0
2
Социальная помощь
411342,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
411342,0
002
Программа занятости
142974,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
51810,0
006
Оказание жилищной помощи
9000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43060,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78329,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31572,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52597,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43674,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43674,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

4627,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
67024,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17000,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17000,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
50024,5
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
39711,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10313,5
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
62048,4
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
44190,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28271,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15919,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17858,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17858,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
220499,0
1
Ауыл шаруашылығы
169733,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
169733,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20764,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3600,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2441,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8701,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
120086,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14141,0
6
Жер қатынастары
27511,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27511,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21811,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
23255,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

4627,0
3
Информационное пространство
67024,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17000,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
50024,5
006
Функционирование районных (городских) библиотек
39711,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10313,5
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
62048,4
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
44190,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
28271,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15919,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17858,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
17858,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
220499,0
1
Сельское хозяйство
169733,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
169733,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20764,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3600,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2441,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8701,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
120086,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
14141,0
6
Земельные отношения
27511,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27511,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21811,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
700,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
23255,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)