Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 143 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7168 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 428 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 30.12.2020 № 428 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жариялағаннан кейін Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Ұлан ауданы әкімдігінің қаулыларының күштері жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Жөргекбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі Н. Сақтағанов
Келісілді
Ұлан аудандық мәслихатының О. Сыдықов
хатшысы
2020 жылғы "___" ____________
Ұлан ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "13" мамырдағы
№ 143 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2020 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2020 года № 7168. Утратило силу - постановлением акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 428
Утратило силу - постановлением акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 428 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Уланского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Уланского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
3. Признать утратившими силу постановления Уланского районного акимата согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Жоргекбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Н. Сактаганов
Согласовано
Секретарь маслихата
Уланского района О. Сыдыков
"___" ____________ 2020 г
Приложение к постановлению
акимата Уланского района
№ 143 от "13" мая 2020 года
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) халықты жұмыспен қамту орталығының директоры;
2) халықты жұмыспен қамту орталығының мамандары;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистенттер;
4) үйде әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшесінің меңгерушісі;
5) әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшенің кеңес берушісі;
6) әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшенің әлеуметтік жұмыскері.
2. Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, орталық, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме мен кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары, интернат, психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес, оқу-өндірістік пункт меңгерушісі;
2) барлық мамандықтар мұғалімдері, медбике, аға тәрбиеші, тәрбиеші, тәлімгер, аға шебер, шебер, оқытушы, музыкалық жетекші, әлеуметтік педагог, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім педагогы, педагог-психолог;
3) зертхана жетекшісі;
4) әдістемелік кабинет басшысы;
5) меңгерушісі: интернат, кітапхана, мұражай, оқу кабинетінің, оқу зертханасының, спорт құрылыстарының, медициналық педогогикалық комиссия психологі;
6) кітапханашы;
7) әдістемеші;
8) үйірме жетекшісі;
9) аудармашы;
10) тренер;
11) хореограф;
12) тәрбиешінің көмекшісі;
13) нұсқаушы.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) директор және директордың орынбасары
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) кітапханашы;
4) аккомпаниатор;
5) мәдени тынығу жұмысының қызметкері;
6) музыкалық оператор;
7) музыкалық жетекші;
8) вокалдық тобының басшысы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) демалыс ұйымдастырушы;
12) техникалық әртіс, дыбыстық оператор;
13) әдіскер;
14) сектор меңгерушісі;
15) клуб меңгерушісі;
16) суретші;
17) хормейстер;
18) солист;
19) қоюшы-режиссер.
4. Спорт саласы мамандарының лауазымдары:
1) басшы, директор;
2) директордың, басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) нұсқаушы, әдіскер-нұсқаушы;
4) аға жаттықтырушы, жаттықтырушы.
Ұлан ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "13" мамырдағы
№ 143 қаулысына № 2 қосымша
Күштері жойылатын Ұлан ауданы әкімдігімен қабылданған қаулылар тізімі:
1. Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 03 маусымдағы № 292 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 4611 нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 26 шілдесіндегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысы;
2. Ұлан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 46 "2016 жылғы 3 маусымдағы № 292 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 5001 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 03 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысы;

1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) директор центра занятости населения;
2) специалисты центра занятости населения;
3) ассистенты по социальной работе;
4) заведующий отделением социальной помощи на дому;
5) консультант по социальной помощи на дому;
6) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного, коммунального, казенного предприятия в том числе дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
2) учителя всех специальностей, медицинская сестра, старший вожатый, вожатый, старший воспитатель, воспитатель, мастер, музыкальный руководитель, социальный педагог, педагог-организатор, педагог-психолог, педагог организации дополнительного образования;
3) руководитель лаборатории;
4) руководитель методического кабинета;
5) заведующий: интернатом, библиотекой, музеем, учебным кабинетом, учебной лабораторией, спортивным сооружением, психолого-медицинской педагогической комиссией;
6) библиотекарь;
7) методист;
8) руководитель кружка;
9) переводчик;
10) тренер;
11) хореограф;
12) помощник воспитателя;
13) инструктор.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) директор, заместитель директора;
2) культорганизатор;
3) библиотекарь;
4) аккомпаниатор;
5) работник по культурно-досуговой деятельности;
6) музыкальный оператор;
7) музыкальный руководитель;
8) руководитель вокальной группы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) организатор досуга;
12) технический исполнитель, в том числе звукооператор;
13) методист;
14) заведующий сектором;
15) заведующий клубом;
16) художник;
17) хормейстер;
18) солист;
19) режиссер-постановщик.
4. Должности специалистов в области спорта:
1) руководитель, директор;
2) заместитель директора, руководителя по учебной работе;
3) инструктор, инструктор-методист;
4) старший тренер, тренер.
Приложение № 2
к постановлению акимата
Уланского района № 143
от "13" мая 2020 года
Список утративших силу постановлении принятых Уланским районным акиматом:
1. Постановление Уланского районного акимата от 03 июня 2016 года № 292 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4611, опубликован 26 июля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2. Постановление Уланского районного акимата от 10 февраля 2017 года № 46 "О внесении изменения в постановление акимата Уланского района от 3 июня 2016 года № 292 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5001, опубликован 03 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

3. Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 мамырдағы № 177 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қымсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 5-17-182 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 15 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысы.

3. Постановление Уланского районного акимата от 2 мая 2018 года № 177 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-182, опубликован 15 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).