Ұлан ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 316 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 384 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7275 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 – бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 316 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4495 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған, 2016 жылғы 29 сәуірде "Ұлан таңы" № 20 газетінде, 2016 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 8 маусымнан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы
О. Сыдыков

О признании утратившим силу решение Уланского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 316 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2020 года № 7275
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Уланского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 316 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4495, опубликовано 5 мая 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Уланские зори" от 29 апреля.2016 года № 20, информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 8 июня 2020 года.
Председатель сессии
Секретарь Уланского районного маслихата
О. Сыдыков