Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 428 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8229 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жариялағаннан кейін Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 143 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 7168 нөмерімен тіркелген, 2020 жылдың 11 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Жөргекбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданы әкімі Н. Сақтағанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Ұлан аудандық мәслихат
хатшысы О. Сыдықов
"___"___________2020 жыл
Ұлан аудандық әкімдігінің
2020 жылғы "30"
желтоқсандағы № 428
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 428. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8229
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры , являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Уланского района" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Уланского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Уланского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" № 143 от 13 мая 2020 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7168, опубликован 11 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Жоргекбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Уланского района Н. Сактаганов
"СОГЛАСОВАННО"
Секретарь Уланского
Районного маслихата О. Сыдыков
"___"___________2020 года
Приложение к постановлению
Уланского районного акимата
№ 428 от "30" декабря 2020 года
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) халықты жұмыспен қамту орталығының директоры;
2) халықты жұмыспен қамту орталығының мамандары;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистенттер;
4) үйде әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшесінің меңгерушісі;
5) әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшенің кеңес берушісі;
6) әлеуметтік қызмет көрсететін бөлімшенің әлеуметтік жұмыскері.
2. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) директор және директордың орынбасары
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) кітапханашы;
4) аккомпаниатор;
5) мәдени тынығу жұмысының қызметкері;
6) музыкалық оператор;
7) музыкалық жетекші;
8) вокалдық тобының басшысы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) демалыс ұйымдастырушы;
12) техникалық әртіс, дыбыстық оператор;
13) әдіскер;
14) сектор меңгерушісі;
15) клуб меңгерушісі;
16) суретші;
17) хормейстер;
18) солист;
19) қоюшы-режиссер.

1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) директор центра занятости населения;
2) специалисты центра занятости населения;
3) ассистенты по социальной работе;
4) заведующий отделением социальной помощи на дому;
5) консультант по социальной помощи на дому;
6) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) директор, заместитель директора;
2) культорганизатор;
3) библиотекарь;
4) аккомпаниатор;
5) работник по культурно-досуговой деятельности;
6) музыкальный оператор;
7) музыкальный руководитель;
8) руководитель вокальной группы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) организатор досуга;
12) технический исполнитель, в том числе звукооператор;
13) методист;
14) заведующий сектором;
15) заведующий клубом;
16) художник;
17) хормейстер;
18) солист;
19) режиссер-постановщик.