Қасым Қайсенов кентiнiң атауы жоқ көшелеріне атау беру және атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Қасым Қайсенов кенті әкімінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 7445 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 17 маусымдағы қорытындысына және халықтың пікірін ескере отырып, Қасым Қайсенов кенті әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Қасым Қайсенов кентіндегі "Юбилейная" көшесі "Мизанбек Жұмағұлов" деп қайта аталсын.
2. Қасым Қайсенов кентіндегі атауы жоқ 4-ші кезектегі құрылыс кварталының тұрғын үйлері орналасқан № 2 көше – "Алдажар Байдельдинов" аталсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының Қасым Қайсенов кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімінің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қасым Қайсенов кентінің әкімі М. Аменов

О присвоении наименования безымянной улице и переименования улицы поселка Касыма Кайсенова
Решение акима поселка Касыма Кайсенова Уланского района Восточно-Казахстанской области от 12 августа 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 августа 2020 года № 7445
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 17 июня 2020 года и учитывая мнения жителей села, аким поселка Касыма Кайсенова РЕШИЛ:
1.Переименовать в поселке Касыма Кайсенова Уланского района улицу "Юбилейная" на улицу "Мизанбека Жумагулова".
2.Присвоить безымянной улице № 2 квартала 4-ой очереди строительства поселка Касыма Кайсенова Уланского района наименование "Алдажара Байдельдинова".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Касыма Кайсенова Уланского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Касыма Кайсенова М. Аменов