Шектеу іс – шараларын алып тастау және Ұлан ауданының Егінсу ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 2 "Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Егінсу ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 8005 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 қарашадағы №01-26/556 ұсынысы негізінде, Егінсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдардың қарасан ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс – шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Ұлан ауданы Егінсу ауылдық округіне қарасты "Берік" шаруа қожалығының "Белбастау" жайлауындағы ірі қара малдарынан шектеу іс – шаралары алынсын.
2. Ұлан ауданы Егінсу ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7721 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 30 қазанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жариялағаннан кейін осы шешімді Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Аскабылов

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима Егинсуского сельского округа Уланского района от 19 октября 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятии"
Решение акима Егинсуского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 8005
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 ноября 2020 года № 01-26/556, аким Егинсуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на крупно – рогатый скот, на пастбищах "Белбастау" крестьянского хозяйства "Берик" Егинсуского сельского округа Уланского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Егинсуского сельского округа Уланского района от 19 октября 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятии (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7721, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 октября 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Егинсуского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Аскабылов