Үржар ауданы Науалы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 48-564/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6534 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-778/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 57-778/VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6485 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 123,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 433,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 690,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 727,1 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – - 604,1 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 604,1 мың теңге.

О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 48-564/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6534. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 57-778/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 57-778/VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6485) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Науалинского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 123,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 433,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 690,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 727,1 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – - 604,1 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –604,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –604,1 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 14.10.2020 № 55-709/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Шевкунов
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
"Шығыс Қазақстан облысының
Үржар аудандық мәслихатының
аппараты" ММ
2020 жылғы 10 қаңтары
№ 48-564/VI
шешіміне 1 қосымша
Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2020 № 55-709/VI (вводится в действие с 01.01.2020)
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Шевкунов
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1 к решению
ГУ "Аппарат Урджарского
районного маслихата
Восточно-Казахстанской
области"
от 10 января 2020 года
№ 48-564/VI
Бюджет Науалинского сельского округа Урджарского района на 2020 год