Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 181 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7095 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5035, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 27 мамырында жарияланған) қаулысына төмендегі өзгерістер енгізілсін:
Осы қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
1) "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы"
2) көрсетілген қаулының қосымшасындағы 1, 2, 3, 4 тармақтардағы төмендегі сөздер алынып тасталсын:
1 тармақ "Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары":
- психоневрологиялық аурулары бар жасы 18-ден асқан мүгедек балаларға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер; кадр жөніндегі инспектор;
2 тармақ "Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары":
-экономист, хатшы, кітапханашы, есепші, тәрбиешінің көмекшісі, мейірбике (мейіргер);
3 тармақ "Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары":
- есепші;
4 тармақ "Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары":
-әдіскер, экономист, мемлекеттік сатып алу бойынша менеджер, іс қағаздарын жүргізуші, бас есепші сөздері алынып тасталсын.
3) 5 тармақ: "Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары" алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление акимата Урджарского района от 17 марта 2017 года № 72 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2020 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 мая 2020 года № 7095
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Урджарского района от 17 марта 2017 года № 72 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5035, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 мая 2017 года) следующие изменения:
1) Заголовок данного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности".
2) в пунктах 1, 2, 3, 4 в приложении к указанному постановлению исключить нижеследующие слова:
1 пункт "Должности специалистов в области социального обеспечения:
-социальный работник по уходу за детьми-инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями, инспектор по кадрам;
2 пункт "Должности специалистов в области образования":
-экономист, секретарь, библиотекарь, бухгалтер, помощник воспитателя, медицинская (ий) сестра (брат);
3 пункт "Должности специалистов в области культуры":
-бухгалтер;
4 пункт "Должности специалистов в области спорта":
методист, экономист, менеджер по государственным закупкам, делопроизводитель, бухгалтер.
3) Пункт 5 "Должности специалистов в области ветеринарии" исключить.

2. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А. Сарбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Токсеитов

2. Государственному учреждению "Отдел образования Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Сарбаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Токсеитов