Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округіне қарасты "Тұрсынхан" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 04 ақпандағы № 44 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудынының Ақжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 131 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 7767 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының м.а. 2020 жылдың 25 қыркүйектегі №314 ұсынысы негізінде Ақжар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдар арасында шыққан сарып індетінің ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Үржар ауданы Ақжар ауылдық округіне қарасты "Тұрсынхан" шаруа қожалығына қабылданған шектеу іс шаралары тоқтатылсын.
2. Үржар ауданы Ақжар ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 04 ақпандағы № 44 "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округіне қарасты "Тұрсынхан" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Ақжар ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілсін;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ауыл әкімі Т. Усаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Акжарского сельского округа от 04 февраля 2020 года № 44 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Турсынхан" в Акжарском сельском округе Урджарского района"
Решение акима Акжарского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2020 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 ноября 2020 года № 7767
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления и.о. руководителя Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 сентября 2020 года № 314 аким Акжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Турсынхан" в Акжарском сельском округе Урджарского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания по болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Акжарского сельского округа Урджарского района от 04 февраля 2020 года № 44 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Турсынхан" в Акжарском сельском округе Урджарского района".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Акжарского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в порядке установленным законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копию на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
3) после официального опубликования обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким села Т. Усаев