Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/7-VI ""Шемонаиха аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 7205 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет туралы" Заңының 30-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/7-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова

О признании утратившим силу решения Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10/7-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Шемонаихинского районного маслихата" и его описания"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2020 года № 53/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июня 2020 года № 7205
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10/7-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Шемонаихинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 февраля 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2020 года.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова