Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-19 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 6086 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Е.Калиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Потиченко
Мәслихат хатшысы М. Құлшар
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 18 наурыздағы
№ 33-19 шешіміне қосымша
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8-1 "Облыстық және аудандар (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4631 тіркелген, 2016 жылы 27 желтоқсанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5451 тіркелген, 2018 жылы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы №23-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5562 тіркелген, 2019 жылы 12 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы №25-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5685 тіркелген, 2019 жылы 4 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 марта 2020 года № 6086
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Потиченко
Секретарь маслихата М. Құлшар
Приложение
к решению Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 18 февраля 2020 года № 33-19
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №8-1 "Об установлении объемов трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения) бюджетами на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4631, опубликованное 27 декабря 2016 года в газете "Приуралье").
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5451, опубликованное 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 марта 2019 года №23-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5562, опубликованное 12 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 мая 2019 года №25-2 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5685, опубликованное 4 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі №27-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5748 тіркелген, 2019 жылы 24 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі №29-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5802 тіркелген, 2019 жылы 26 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы №31-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5864 тіркелген, 2019 жылы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 июля 2019 года №27-2 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5748, опубликованное 24 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 сентября 2019 года №29-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5802, опубликованное 26 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 ноября 2019 года №31-2 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5864, опубликованное 28 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).