2020 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 6090 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3-5 шешімімен
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 26.03.2020 ж. жарияланды
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 19.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексіне (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Западно–Казахстанской области на 2020 год
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 марта 2020 года № 6090. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 19.03.2021 № 3-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Западно-Казахстанской области на 2020 год.

2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы №25-3 "2019 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде №5690 тіркелген, 2019 жылғы 6 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 мая 2019 года №25-3 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Западно-Казахстанской области на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5690, опубликованное 6 июня 2019 года в Эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Е.Калиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Потиченко
Мәслихат хатшысы М. Құлшар
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2020 жылғы
18 наурыздағы №33-2
шешімімен бекітілген
2020 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлем мөлшерлемелері (теңге)
1
Тұрғын үйді пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 тек.м.

3. Руководителю аппарата областного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Потиченко
Секретарь маслихата М. Құлшар
Утверждены
решением Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 18 марта 2020 года №33-2
Ставки платы за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников по Западно-Казахстанской области на 2020 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы
(тенге)
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 куб.м