Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігін қысқарту және оны есепті деректен шығару туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 46 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-13 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 6097 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы №17 және Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы №40-10 бірлескен қаулысы және шешімі негізінде, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауыл тұрғындардың көшіп кетуіне байланысты, Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Березов ауылдық округінің Березов ауылы таратылсын және есепті деректен шығарылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Е.Калиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Сессия төрағасы С. Потиченко
Мәслихат хатшысы М. Құлшар

Об упразднении и исключении из учетных данных административно-территориальной единицы Бурлинского района Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2020 года № 46 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2020 года № 6097
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного постановления акимата Бурлинского района от 27 августа 2019 года №17 и решения Бурлинского районного маслихата от 27 августа 2019 года №40-10, акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить и исключить из учетных данных село Березовка Березовского сельского округа Бурлинского района, в связи с переселением жителей.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Председатель сессии С. Потиченко
Секретарь маслихата М. Құлшар