Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 133 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 6280 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.А. Раманқұлов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары С.Р. Егізбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары М. Манкеев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
"___" мамырдағы №___
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі №176 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4012 тіркелген, 2015 жылғы 15 қыркүйекте "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №194 "Батыс Қазақстан облысында кейбір мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4026 тіркелген, 2015 жылы 29 қыркүйекте "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі №177 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі №176 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5320 тіркелген, 2018 жылы 22 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі №178 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №194 "Батыс Қазақстан облысында кейбір мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5321 тіркелген, 2018 жылы 22 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 июня 2020 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 июня 2020 года № 6280
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Западно-Казахстанской области" (Раманкулов М.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Егизбаева С.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
первый заместитель акима Западно-Казахстанской области М. Манкеев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от "___" мая 2020 года №__
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года №176 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4012, опубликованное 15 сентября 2015 года в газете Приуралье").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года №194 "Об утверждении некоторых регламентов государственных услуг в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4026, опубликованное 29 сентября 2015 года в газете "Приуралье").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 июля 2018 года №177 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года №176 "Об утверждении регламентов государственных услуг в религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5320, опубликованное 22 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 июля 2018 года №178 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года №194 "Об утверждении некоторых регламентов государственных услуг в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5321, опубликованное 22 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).