Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Евразия даңғылын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 19 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 34-7 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 6349 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде және Орал қаласы халқының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының "Евразия" даңғылы – "Абай" даңғылы деп қайта аталсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ғ.Исқалиев
Сессия төрағасы Н.Серғалиев
Облыстық мәслихат хатшысы М.Құлшар

О переименовании проспекта Евразия города Уральск Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 сентября 2020 года № 19 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года № 34-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 сентября 2020 года № 6349
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан и с учетом мнения населения города Уральск, акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать проспект "Евразия" на проспект "Абай" города Уральск Западно-Казахстанской области.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Г. Искалиев
Председатель сессии Н. Сергалиев
Секретарь областного маслихата М. Құлшар