Батыс Қазақстан облысының Теректі ауданының кейбір елді мекендерін тарату туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 221 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 38-6 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 6391 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Теректі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 маусымдағы №145 және Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 шілдедегі №43-11 "Батыс Қазақстан облысының Теректі ауданының кейбір елді мекендердерін тарату туралы" бірлескен қаулысы және шешімі негізінде, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысының Теректі ауданының кейбір елді мекендердері таратылсын;
Ақжайық ауылдық округінің Сүттігенді елді мекені;
Аңқаты ауылдық округінің Жаңа ауыл елді мекені;
Аңқаты ауылдық округінің Тасаншеген елді мекені;
Шағатай ауылдық округінің Қарабас елді мекені.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Сессия төрағасы Н. Сергалиев
Мәслихат хатшысы М. Құлшар

Об упразднении некоторых населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2020 года № 221 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2020 года № 38-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 октября 2020 года № 6391
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного постановления акимата Теректинского района от 15 июня 2020 года №145 и решения Теректинского районного маслихата от 14 июля 2020 года №43-11 "Об упразднении некоторых населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить некоторые населенные пункты Теректинского района Западно-Казахстанской области:
населенный пункт Суттигенды Акжаикского сельского округа;
населенный пункт Жанаауыл Анкатинского сельского округа;
населенный пункт Тасаншеген Анкатинского сельского округа;
населенный пункт Карабас Шагатайского сельского округа.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Председатель сессии Н. Сергалиев
Секретарь маслихата М. Құлшар