Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 6077 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 29.05.2023 № 20 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес және 2020 жылғы 28 ақпандағы Орал қаласы әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын - алу және жою жөніндегі комиссияның жоспардан тыс отырысының хаттамасы негізінде, Орал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шолохов көшесі бойындағы Д-1000 мм өзін-өзі ағатын канализациялық коллектордағы апатқа байланысты, жағдай қалыптасқанға дейін Орал қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайдың салдарын жою басшысы болып Орал қаласының әкімінің орынбасары М.Мүлкәй тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Орал қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі басшысы (Ж.Салимов) зардап шеккен объектілерге тексеру жүргізсін.
4. Орал қаласы әкімі аппаратының басшысы (И.Джазыкбаев) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын қадағалау өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі А. Шыныбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 6 марта 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 марта 2020 года № 6077. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 мая 2023 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 29.05.2023 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола внепланового заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате города Уральск от 28 февраля 2020 года, аким города Уральск РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в городе Уральск до стабилизации обстановки, в связи с аварией на самотечном канализационном коллекторе Д-1000 мм по улице Шолохова.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Уральск М.Мулкай и поручить проведение соответствующих мероприятии, вытекающих из данного решения.
3. Руководителю отдела жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Уральска (Ж.Салимов) провести обследование пострадавших объектов.
4. Руководителю аппарата акима города Уральска (И.Джазыкбаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Уральска А. Шыныбеков